Zapraszamy do kontaktu i nawiązania partnerskiej współpracy na zasadzie B2B.

Poszukujemy partnerów biznesowych, zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty o kosmetyki wyróżniające się innowacyjnością, doskonałą jakością i spektakularnym działaniem.

Oferujemy oryginalne kosmetyki, pochodzące bezpośrednio od koreańskich producentów, które wprowadzone są na polski i europejski rynek kosmetyczny zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 1223/2009/WE z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczącym produktów kosmetycznych.

Wszystkie nasze marki otrzymały tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości – DEBIUT ROKU 2019 w kategoriach kosmetyki naturalne i kosmetyki ekskluzywne.

Nasza oferta skierowana jest do butików, drogerii, stacjonarnych i internetowych sklepów kosmetycznych, sklepów z kosmetykami naturalnymi, jak również do SPA i salonów kosmetycznych.

Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt mailowy: dystrybucja@korbeautycosmetics.pl bądź telefoniczny: +48 792 927 752

MakeUp

MakeUp – sklep z kosmetykami

Malowana lala

Malowana lala – sklep z kosmetykami

Stacja Metra Świętokrzyska (wejście od strony Sezamu)

Prêt-à-Porter PR

Prêt-à-Porter PR jest grupą profesjonalistów z zakresu PR których łączy przekonanie, że zbudowanie silnej pozycji marki to dobrze przygotowany i skutecznie wdrożony proces, a nie tylko cel.

Prêt-à-Porter PR
Al. Ujazdowskie 37/3
00-540 Warszawa